Czy Twoim zdaniem można wycisnąć więcej ze strony www Twojego biznesu?

Jeżeli potrzebna Ci pomoc w Google, to ja proponuję zacząć od optymalizacji SEO samej technicznej strony stron internetowych. Kolejnym etapem będzie szeroko pojęte tworzenie treści na potrzeby wyników rozszerzonych.

Audyty prowadzone pod różnym kątem

Zastanawiasz się nad stanem SEO swojej strony internetowej? A może sądzisz, że należy poprawić poziom użyteczności Twojego serwisu? Interesuje Cię ogólny audyt techniczny? Jeśli nie wiesz, jaką decyzję podjąć, skontaktuj się z nami. Dobierzemy właściwe rozwiązanie.

Indywidualne podejście

Wiemy, że każda strona internetowa jest inna - działa w swojej branży i realizuje określone cele. Stąd też nie przykładamy jednej, stałej miary do wszystkich stron internetowych. Ofertę i zakres audytu każdorazowo dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przejrzysta forma naszych wniosków

Nasze audyty mają formę obszernego pliku PDF, zawierającego kilkadziesiąt stron - w zależności od wielkości Twojego serwisu i skali problemów. Teksty zajmują w nich o wiele więcej miejsca w stosunku do obrazów. Są to wyłącznie wartościowe informacje.

Prosty, w pełni zrozumiały język

Sporządzając nasze audyty, staramy się używać języka, który jest zrozumiały zarówno dla osoby nieco bardziej obeznanej w dziedzinie, jak i dla przysłowiowego Kowalskiego. Nawet jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, zgłoś się do nas - doprecyzujemy dany wątek.

Dokładna optymalizacja SEO

Jeżeli Twoja strona internetowa nie spełnia najnowszych wytycznych Google'a w kwestii jej poprawnej konstrukcji, zgłoś się do nas. Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem SEO, aby była przyjazna zarówno robotom indeksującym Google'a, jak i użytkownikom.

Poprawa użyteczności strony

Czasem tak bywa, że strona internetowa nie jest zbyt skuteczna. Użytkownicy nie realizują stawianych przez Ciebie zadań w takim stopniu, jakiego oczekujesz. Jeśli tak jest, znajdziemy przyczynę złego stanu rzeczy. Poprawimy użyteczność Twojej strony internetowej.